izolacje natryskowe Bielsko
autoryzowany przedstawiciel polychem
601 996 583
785 051 089
O firmie
Aktualnie znajdujesz się na: Strona Główna » O firmie

O firmie

POLYCHEM

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL

Polychem Systems

Firma Polychem Systems z Poznania jest największym i najbardziej cenionym dostawcą piany poliuretanowej w Polsce przeznaczonej do wykonywania izolacji termicznych (ocieplenia poddaszy i innych pomieszczeń). Firma PHU BUDTYNK jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Polychem Systems.

KUMIBEX

PREFEROWANY WYKONAWCA

Kumibex

Firma Kumibex, specializowany dystrybutor agregatów do wykonywania ociepleń z wykorzystaniem piany poliuretanowej, wyznaczył naszą firmę na preferowanego wykonawcę izolacji termicznych.

ATUTY FIRMY BUDTYNK

Nasze agregaty

NASZE AGREGATY

Nasze agregaty są jednymi z najlepszych agregatów dostępnych na rynku , wyprodukowane przez czołowych światowych producentów. A co za tym idzie, każda wykonana przez nas izolacja spełnia odpowiednie normy europejskie, wszystkie składniki są odpowiednio dozowane. Wiele firm wykorzystuje dużo tańsze agregaty, pochodzące z takich krajów jak Chiny, które nie są w stanie osiągnąć takich rezultatów.

Kamera termowizyjna

KAMERA TERMOWIZYJNA

Końcowym etapem wykonania prac na Państwa budowie jest sprawdzenie wykonanej termoizolacji. Najlepszym sposobem na odebranie tej inwestycji jest wykorzystanie i sprawdzenie izolacji za pomocą kamery termowizyjnej. Większość firm w ogóle nie oferuje żadnego testu dla wykonanych przez siebie usług, my ten test traktujemy jako konieczny i oferujemy go Państwu za darmo.

Normy Europejskie

NORMY EUROPEJSKIE

Wszystkie nasze wykonane i wykonywane prace spełniają normy europejskie. Działamy na urządzeniach i materiałach czołowych producentów. Na wszystkie usługi jest wieloletnia gwarancja zarówno od nas jako wykonawców jak i producentów materiałów. Wspieramy akcie ,,Kupuje Polskie produkty, daje prace, wspieramy naszych''.

PHU BUDTYNK - FIRMA GODNA ZAUFANIA!!!

Doświadczenie

Od 1995 roku zdobywamy i gromadzimy doświadczenie w budownictwie. Każdej usłudze jaką oferujemy Państwu poświęcamy się w 100%. Wykonaliśmy tysiące metrów ocieplenia w wielu różnych obiektach, między innymi w domkach jedno i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej czy halach przemysłowych.

Pracownicy

Pracownicy

Nasza firma liczy około 30 zatrudnionych i przeszkolonych pracowników. Są to kompetentni, doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Każda brygada zajmuje się tylko jedna daną usługą, a co za tym idzie są najlepsi w tym co robią. Nie da się być we wszystkich najlepszym.

Technologia

Technologia

Rozwinęliśmy naszą działalność o izolacje natryskową Piana PUR, ponieważ, dzięki naszemu nabytemu doświadczeniu, wiemy, że jest to najlepszy i najbardziej nowoczesny sposób ocieplania budynków. Pozwala oszczędzić czas, pieniądze, a do tego jest bezpieczna dla środowiska. Piany typu PUR stosowane są większości krajach europy.

Klienci

Klienci

Wiemy ,że w dzisiejszych czasach wszyscy są bardzo wymagający, każdy kto wydaje ciężko zarobione pieniądze chce chce być zadowolony ze swojej inwestycji. Popularne powiedzenie "klient - nasz pan" jest jednym z naszych podstawowych zasad na drodze do sukcesu firmy. Dlatego nie boimy się żadnego zlecenia i wykonamy je tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Wiemy, że tylko przez rzetelne i dobre wykonanie pracy możemy liczyć na Państwa zadowolenie, a przez to polecenie nas Państwa znajomym.

powrót »
strzałka do góry